ברוכים הבאים
ברוכים הבאים לאתר החדש של מודן קמפינג!!!!
[לידיעה המלאה]
 

Char-broil

חברת Char-broil הינה אחד המותגים הוותיקים והמכובדים ביותר בתחום ייצור מתקני גריל לחצר.חברת Char-broil הינה חטיבה בחברת בראדלי ושות', היא מייצגת את אחד המותגים הוותיקים והמכובדים בתחום בישול ה"חצר", צלייה ועישון בחצר הביתית. כמו גם ייצור מתקני גריל גז למסעדות. חברת Char-broil היא המפיצה הגדולה ביותר בתחומה בכל רחבי ארצות הברית .Char-broil החברה, מוכרת גרילים ממותגים בארצות הברית ובקנדה, באמריקה הלטינית, באוסטרליה ובאירופה,ועכשיו גם בישראל.

מאז 1948, אמריקאיםבוחרים מתקני גריל גז מתוצרת Char-broil יותר מכל דבר אחר. עם קו מוצרים שכולל מתקני גריל גז, פחם, גרילים חשמליים, מעשנות ואביזרים, חברת Char-broil מייצרת ומפתחת כל הזמןמוצרים חדשניים ההופכים את הבישולמחוץ לבית,קל ובמחיר סביר עבור מיליוני אנשיםה"ממנגלים" בכל יום. המוצרים של Char-broil נמכרים בארצות הברית ובקנדה, באמריקה הלטינית, באוסטרליה, באירופהועכשיו בישראל.


חברת Char-broil ממוקמת בקולומבוס, ג'ורג'יה, ארצות הברית והיא חטיבה שלחברת בראדלי ושות', עסק בניהול ובבעלות משפחתית, אשר הוקם בשנת 1885. בעודשלחברת בראדלי ושות' יש אינטרסים עסקיים רבים, היא בראש ובראשונה מקדמת הרבה מותגים ברמה גבוהההמיועדיםלצריכה הביתית ולשעות הפנאי.